Riiete taaskasutusega puutuvad mingil määral kokku kõik. Riideesemete kasutusajakeskkonnasõbralik pikendamine ehk nende laenutamine, müümine, annetamine ja ümbertöötlemine on ka Eestis muutumas üha tavapärasemaks. Ostes meeldiva ihukatte justnimelt second-hand-poest, võib rahulolu olla suuremgi kui uhiuue, aga kallihinnalise riideeseme soetamisel.

Paljudele on mööda rõivapoode kolamine üks tänuväärsemaid ajaviiteid. Ent vahest olete teinekord märganud ka igavlevaid šoppajate kaaslasi, kes seal parema meelega ei oleks. Nemad eelistaksid oma garderoobi uusi esemeid otsida pigem internetist. Suur on mõne inimese üllatus, kuuldes, et netist võib leida ka väga häid vähekasutatud rõivaid. Vaata lähemalt siit – (meeste teksad), ja alljärgnevas artiklis.

Riidepood tuleb koju kätte

Kilomaxi kliendid on üle 15 aasta hinnanud võimalust osta kauneid, kvaliteetseid ja moekaid riideid, hoides samas kokku. Kilomaxi hoolega valitud sortiment on võitnud kümnete tuhandete külastajate tunnustuse ja kiidusõnad .

Koroonakriisi kestes soovis pood oma riiete ja aksessuaaride klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus kaubaga võib tutvuda piltide ning kirjelduste abil. Kaupluses müüakse tuhandeid riideesemeid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade kätega ei pea lahkuma keegi.

Veebilehel on teil nüüd võimalus osta endale sobivad uued või vähekantud riided poodi minemata. Tellimuse vormistamine toimub mõne minutiga ning kaup jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga tellitud tooted teatud põhjustel teid ei rahulda, võib ostetud riided ka tagasi saata.

Nagu harilikus kaupluses

Vahete-vahel mõne uue riideeseme soetamine kingib sageli piisavalt uut jõudu, et alustada uut töö-või puhkepäeva värske pilguga ja enesekindlalt. Kauplus on teinud kõik võimaliku, et nende valikusse kuuluvad riided ja jalanõud oleksid ühtmoodi ilusad, trendikad ja heakvaliteedilised nii naistele kui meestele.

Avades kodulehel meesteriiete menüü, leiab valikust muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, bleiserid, kardiganid, teksad, joped, spordirõivad, aluspesu, pidžaamad, jalanõud ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, pluusid, püksid, retuusid, mantlid, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, ööriided, kombinesoonid, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on kaupluses ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Arvatavasti saate E-Kilomaxiga igati headeks partneriteks, kui vajate kauakestvaid rõivaid või jalanõusid, olgu siis meestele, naistele või lastele. E-poodi on põhjust avada suhteliselt tihti, et leida kõige värskemaid allahindluseid ja uusimaid kaupu.

Pange tähele, et Kilomaxi puhul ei tähenda “vähekasutatud riided kunagi seda, et riiete kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid on täiesti uued – selles võib veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *