Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta maksimaalselt keskkonnasõbralikuks? Toredad ostud vähekantud rõivaste poodidest ja vanade riideesemete muutmine on nende riietusstiili muutnud silmnähtavalt ainulaadseks. Küllap olete isegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist koju toonud.

Paljude jaoks on mööda rõivapoode kolamine üks tänuväärsemaid stressimaandajaid. Ent vahest olete vahel märganud ka nukraid abikaasasid, kes seal heameelega sel hetkel ei viibiks. Nemad sooviksid oma riidekappi uusi esemeid valida pigem internetist. Suur on mõne inimese imestus, kuuldes, et veebist leiab ka väga kvaliteetseid uusi ja vähekasutatud rõivaid, kusjuures neid ei pea tellima sadade või tuhandete kilomeetrite kauguselt.

Lisateavet ettevõtte toodete kohta leiate siit – meeste teksad!

Riidepood tuleb koju kätte

Uusi ja vähekasutatud riideid müüva Kilomaxi kliendid on üle viieteist aasta kasutanud võimalust osta ilusaid, kvaliteetseid ja stiilseid rõivaid, säästes samas raha. Kaupluseketi hoolikalt välja nopitud kaubavalik on võitnud kümnete tuhandete ostjate tunnustuse ja kiidusõnad nii Eestis kui ka Lätis.

Alates 2021. aasta algusest pakub meeldivat veebipõhist ostuvõimalust oma täiesti uutele ja vähekasutatud riietele ka Kilomax. Netipoes rõõmustavad uusi omanikke unikaalsed esemed, sajad kaubamärgid ning ootamatult lai valik suuruseid.

Sel moel saab vähekasutatud riiete kaupluses šoppamist kogeda seegi, kes eelistaks oma särgid-püksid välja valida näiteks parasjagu kontoris tööst puhates. Koduteel jääb üle vaid pakk automaadist ära tuua. Muidugi on alati oht, et netist ostetud riideese ei ole päris see, mis pildilt näis, aga siis on võimalik kaup ilma suurema vaevata tagasi saata.

Riided ja jalanõud meestele ja naistele

Uus meeste- ja naisteriiete e-pood sobib kõigile, kes peavad oluliseks head väljanägemist ja kõrget kvaliteeti – valikus on nimekate tootjate erilised riided ja jalanõud, mis muudavad omaniku igas olukorras enesekindlamaks.

Avades meesteriiete menüü, leiab eest muuhulgas särgid, bleiserid, kardiganid, teksad, mantlid, spordirõivad, aluspesu, pidžaamad, jalanõud ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas sajad kleidid, sviitrid, pluusid, teksad, seelikud, mantlid, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, aluspesu, ujumisriided, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on poes ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Arvatavasti saate Kilomaxi veebipoega päris headeks sõpradeks, kui vajate usaldusväärseid rõivaid või jalatseid, olgu siis meestele, naistele või lastele. E-poodi tasub avada suhteliselt sageli, et näha uusimaid sooduseid ja kõige uuemaid tooteid.

Pidage meeles, et Kilomaxis ei tähenda mõiste “kasutatud riided” kunagi seda, et riiete kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid on täiesti uued – selles võib oma silmaga veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *