Ole valmis – sündmusterohke aeg on juba algamas! Meie hokipood ootab uusi ja vanu kliente uudistama. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba pikki aastaid. Soovime oma ostjatele pakkuda ainuüksi usaldusväärset kaupa. Jäähokihooaja alguse puhul on meil ka häid pakkumisi – ära maga neid maha!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Meie koostööpartneriteks on vaid professionaalsed brändid, mis tagavad varustuse garantii. Uisud, trenniriided, kotid, kaitsed, kepid – vaata kõiki tooteid e-poes! Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses olemas.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kotid

HOKIKEPID

 

Erisuurusega hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende tarvikud. Otsingufiltri abiga vali vajalikud omadused ning näed vastavat tootevalikut. Kui soovid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis meie meeskond seletab.

Vaata meie e-poodi ja ehk saad endale uue ja ägeda hokikepi!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas. Jäähoki uisud on mõeldud mõlemale soole. Iluuiskude puhule oleme valikusse lisanud uisud vaid naistele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja seetõttu on tähtis, et need oleks mugavad ja vastupidavad. Lisaks saad kaasa muretseda ka laias valikus mitmesuguseid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Riietuse lehe all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Suvise valiku all on ka nokamütsid.  Mütsid on pesapalli tüüpi. Otsi omale sobilikke omadustega stiilne nokats!

 

Teine populaarne kaup on hokisärgid. Kaubavalik on samuti lai, aga kõik hokikaubad on ainult kõige parematelt partneritelt. Leia kvaliteetsed ja kerged särgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev sport, siis on oluline, et varustus oleks võimalikult kvaliteetne.  Kui tahad muretseda tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Abistame sind vajaliku infoga, et lihtsustada ostlemist. Mõistame, et eriasjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on väga palju ning ei olegi võimalik alati kõike teada.  Lisaks on meil alati valikus ka kõige uuemad tooted.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *