Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi kauplusega tutvuma. Oleme hokitarvete turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Soovime headele ostjatele pakkuda vaid korralikku tootevalikut. Kaupluses on tõesti suur valik erisuguseid kaupasid – astu läbi ja vaata kohe!

 

TURVALINE VARUSTUS

 

Tootevalikus on päris lai valik jäähokivarustust vaid professionaalsetelt brändidelt. Uisud, riietus, kotid, aksessuaarid, kepid – vaata kõiki tooteid e-poes! Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/hoki-rulluiskudel/inline-tarvikud/laagrid

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid igale vanusele. Saad valida hokikepi erinevate omaduste järgi – nt kaubamärk või värv. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Soeta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud leiad eraldi rubriigi all. Filtri abil on võimalik varieerida uiskude omadustega ning valida just see kõige sobivam. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja sellepärast on oluline, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  E-poes leiad ka kõikvõimalikud lisatarvikud, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riideesemed talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga kütkestavad meie sportlaste seas. Kaubavalikusse olema juurde pannud kõik kõvemad tegijad, seetõttu mütsid on vägagi stiilsed. Kodulehe filtri abil saad otsustada nii suuruse, värvi kui ka firma järgi.

 

Teine popp kaup on hokisärgid. Võimsa prindiga või hea hingavusega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Aga võid olla kindel – ükskõik, mille valid, on see korralik.

 

TULE OSTLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, teame täpselt kui suure kaaluga on hokivarustuse kvaliteet. Kui tahaksid soetada tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Kui vaja saame nõustada ka parima hokivarustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikult väga palju üksikasjalikumad kui alguses tundub. Vaata e-poodi või tule kohapeale!

Premeeri ennast algava hooaja puhul uue varustusega?

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *