Kas Sa oled mõelnud, mida võiks teha fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning lisaks veel palju võimalusi!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sel suvekuudel on olnud natuke rohkem seiklusi? Siis on kindlasti ka saadud hulganisti toredaid fotosid! Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie poes on kõige mugavam! Pealegi pakume võimalust kiirelt veebikeskkonnas luua ka tore fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meelde tuletada, kui palav suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga armas kingitus enda lähedastele. Kui aga tahaksid, et lisaks fotomälestustele oleks seinal ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures on võimalik luua ka kalender.  Kalendrid on loomulikult tore kingitus igaühele, eriti sõbrale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui kleebid seina ilusa ja enda jaoks olulise foto. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – looduskauneid kohti, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest ägedast kangelasest – sest kui tapeet meeldib Sinule, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Mõõtude poolest väiksem, kuid samuti hea alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto printimine lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab rohkelt stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Kui varem oli trükk riietele aktuaalne ainuüksi võistkondade seas, siis praeguseks teevad seda kõik kes sooviksid, et särk neid samastaks. Disaini ainulaadsed t-särgid oma lähedastele – nii leiate kergemini kogu seltskonna suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on lisaks võimalik tellida ka palju teisi tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks saame trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult üsna kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erisugustest materjalidest. Kleebised on mugavad, kui plaanid oma ettevõtet reklaamida mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Pealegi on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kiire ja odav nende jaoks, kes peavad oluliseks oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *