Kindlasti ei ole tavaline kodanik arutlenud, kui palju on variatsioone nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sel suvel on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Kui on toredad seiklused, siis on ka hulganisti mälestusi mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on kasulikum kui teiste kampaaniate ajal.  Kui aga sooviksid kõik pildid kaante vahele saada, siis on suurepärane lahendus soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Seda raamatut on hiljem ikka väga vahva lugeda! Fotoalbum ning fotoraamat on ka suurepärane kingiidee näiteks vanematele. Veel üks võimalus on kokku panna kalender – saad ise välja valida missugused fotopildid, mis kuusse lisad ja samuti äramärkida ka kõikide lähedaste sünnipäevad.  Ja muidugi on kalendrid kinkimiseks ideaalsed.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on oluliseks muutunud mõni hetk, mida tahad imetleda kogu aeg, siis soeta seina fototapeet. Näiteks, on võimalik fototapeedile lisada pildi endale tähtsast kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt kaunis pilt loodusest, või ka fotopildi oma armsamatest – kas siis loomast või oma pereliikmest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samuti efektiivne alternatiiv fototapeedile on foto lõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse riidest materjalile, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on ilus kaunistus ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Kui enne oli trükk riietele levinud ainuüksi võistkondade seas, siis nüüd saavad teha seda kõik kes soovivad, et särk neid seoks. Miks mitte luua lahedad särgid või pusad endale ja sõpradele ning minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on samuti võimalik osta ka palju muid tooteid, mida toimival ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on mitu korda lihtsam kui see alguses tundub – võta meiega ühendust ja me saame juhendada sind. Lisaks saad soetada ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised saab kleepida peaaegu igale pinnale kuid väga tähtis on see enne valmis mõelda, millisel konkreetselt tahad neid kasutada ning soetada need ka siis vastavast materjalist. Kui aga oled tudeng, siis mõistad hästi, kuidas kõige paremad mõtted tulevad viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures kiire ja soodne protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *