Arvatavasti ei ole tavaline kodanik arutlenud, milliseid on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja lisaks veel palju võimalusi!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Sel aastal suvi on olnud väga päikeseline ning kindlasti täis seiklusi. Kui on ägedad seiklused, siis on ka hulganisti ilusaid hetki mida jäädvustada.  Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie juures on kõige parem! Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele saada, siis on mugav luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii saad hiljem meenutada, kui tore suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga armas kingiidee enda lähedasele. Kui aga soovid, et lisaks piltidele oleks seinal ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Ja kindlasti on kalendrid kabinetti sobilikud- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on tähtsaks muutunud mõni mälestus, mida sooviksid vaadata kogu aeg, siis osta seina peale fototapeet. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – loodukaunitest kohtadest, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest lemmikust multikakangelasest – sest kui tapeet meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Pisem, kuid samamoodi efektiivne asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend on kaunis element ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Kui varasemalt oli trükk riietele aktuaalne ainuüksi sportlaste seas, siis praeguseks saavad teha seda kõik kes tahavad, et riietus neid ühendaks. Miks mitte välja mõelda ainulaadsed särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole kaugeltki ainus teenus, mida me pakume. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on kordi lihtsam kui see alguses tunduda võib – kirjuta meile ning me saame juhendada sind. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millel on kas firma logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui soovid oma firmat reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis tead väga hästi, kuidas parimad mõtted ilmuvad kõige viimasel hetkel. Seepärast on köitmine meie kaupluses ülikiire ning mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *