Kas Sina tead, mida võiks teha fotode abil? Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.


IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga kuum ning loodetavasti ka samuti põnev. Siis on tõenäoliselt ka saadud hulganisti vahvaid fotosid! Fotode tellimine, trükkimine meie e-keskkonnas on kasulikum kui kunagi varem. Samuti pakume võimalust eriti mugavalt e-keskkonnas luua ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma fotodega. Taolist raamatut on hiljem ikka väga tore lugeda! Fotoalbum ja fotoraamat on samuti ideaalne kingiidee näiteks vanematele. Teine võimalus on luua kalender – saad ise otsustada mis fotod, millise kuu alla lisad ja lisaks märkida ka kõikide asjaosaliste sünnipäevad. Ja loomulikult on kalendrid kontoriseinale sobilikud.

KODU HUBASEMAKS – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui kleebid seinale kauni ja enda jaoks armsa pildi. Näiteks, saad fototapeedile panna pildi endale tähtsast kohast – kodu või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka foto enda armsatest – kas siis lemmikloomast või oma pereliikmest. Kui aga ei ole soovi kogu seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on tellida ka fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis disanielement seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina populaarsemaks. Kui varem oli trükk riietele levinud vaid spordimeeskondade seas, siis nüüd on võimalus teha seda kõigil kes sooviksid, et särk neid samastaks. Miks mitte luua ägedad särgid või pusad endale ja sõpradele ning minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole kaugeltki ainus teenus, mida meilt tellida saab. Näiteks saame trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on kordi lihtsam kui see alguses tunduda võib – võta meiega ühendust ja me juhendame sind hea meelega. Lisaks saab soetada ka seinakleebised, millel on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on suurepärased, kui soovid oma firmat promoda mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Kui aga oled tudeng, siis tead väga hästi, kuidas õiged mõtted ilmuvad viimsel hetkel. Seetõttu on köitmine meie kaupluses kiire ning mugav protsess!
Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *