Kas Sa tead, mida saaks valmistada piltidega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning lisaks veel palju võimalusi!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga päikeseline ja loodetavasti seiklusi täis. Kui on toredad sündmused, siis on ka palju ilusaid hetki mida pildile püüda.  Fotode trükkimine meie esinduses on soodsam kui mujal.  Samuti pakume võimalust kiirelt veebikeskkonnas teha ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii on tore pärast meelde tuletada, kui palav suvi oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga vahva kingitus oma lähedasele. Teine võimalus on luua kalender – saad ise välja valida missugused pildid, millisesse kuusse lisad ja samuti märgistada ka kõikide lähedaste sünnipäevad.  Kalendrid on lisaks armas kingitus igaühele, eriti sõbrale.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui jäädvustad seina peale maitseka ja enda jaoks armsa pildi. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – loodukaunitest kohtadest, pilti iseendast või lähedastest, lemmikloomast või mõnest ägedast kangelasest – sest kui pilt meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii pea! Väiksem, kuid ikkagi efektiivne asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab natuke stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõprade seltskondade ja töökaaslaste seas.  Disaini ainulaadsed t-särgid oma sõpradele – nii leiate kergemini kogu seltskonna suurel üritusel üles- https://www.picturehappy.ee/et/arikliendile/trukk-riietele/.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on samuti võimalik osta ka erinevaid muid tooteid, mida edukal ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks saame trükkida Sinu oma kujundatud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  samuti üsna kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on olemas. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui soovid oma firmat promoda mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised töötaja transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled õpilane, siis tead väga hästi, kuidas parimad mõtted tulevad viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures väga kiire ning taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *