Kalender sobib perfektselt kellelegi kinkimiseks – emal oleks kindlasti rõõm kauni kalendri üle. Samuti fotoraamat on armas meene – saad iga kauni hetke kõrvale lisada mõni lause, et pilt ehedam oleks.   Vali endale sobivas suuruses kalender koju. Leiad kindlasti omale õige!

Eriti populaarne on sellel aastal fototapeet!  Sul on võimalik printida fototapeediks foto pereliikmetest, koduloomast või päikeseloojangust. Seinakleebised on väga loomulik aksessuaar värvitud seintele. Samuti on müügis kleebised ka firmaautodele ning teist sorti masinatele, mida saab täitsa ise kujundada.

Kui oled õpilane, siis on köitmine ilmselt Sulle tuttav teema. Hea hinnaga lõputöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel allahindlusega. Tee äge visiitkaart – meie nõustajad on abik Sinule vajadusel oma nõuannetega- Picturehappy.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on ideaalne viis, kuidas toale iseloomu lisada. Pildi saad valida ise ning selle seina riputada. Fotolõuend on täpselt nagu see oleks ehtne maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *