Kalender sobib ideaalselt samuti kingituseks – vanaemal oleks kahtlemata rõõmus meel sellise kalendri üle. Teine hea idee on fotoraamat, kuhu saab lisaks piltidele mõned lahedad mälestused kirja panna.   Vali enda jaoks sobivas mõõdus kalender koju. Tootevalik on üüratu, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal soodushinnaga!

Kas Sa juba tead, et fototapeet on uuesti popp? Miks mitte kleepida enda kõige armsam pilt seinale, et seda iga päev jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis nt seinakleebised teevad toa stiilsemaks.  Muuhulgas on valikus kleebised ka autodele ja ka teist sorti asjadele, mida saaksid ka ise välja mõelda.

Kui oled tudeng, siis on köitmine arvatavasti Sulle tuttav teema. Ei ole vaja riskida valmis tööga ning teosta köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Disaini äge visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on suurepärane variant, kuidas seinale iseloomu lisada. Foto võid valida ise ning selle seinale panna. Fotolõuend on täpselt nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, fotokalendrid, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *