Kalender sobib perfektselt kellelegi kingina – isal oleks kahtlemata rõõm sellise kalendri üle. Teine lahe idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned vahvad laused kirjutada.  Meie tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erimõõtudes. Leiad kindla peale enda jaoks õige!

Kas Sa juba tead, et fototapeet on jälle populaarne? Miks mitte asetada läbi aegade lemmik pilt seina peale, et seda päevast päeva imetleda? Seinakleebised on täiesti loomulik täiendus värvitud seintele. Disaini ise endale kleebised meie veebilehel!

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sinu jaoks aktuaalne. Soodsa hinna eest arvestustöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sul siiani puudub isiklik visiitkaart siis praegu on hea hetk selle tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riie, mille peale on prinditud pilt. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele.

Meie juuures on kõik võimalik- https://www.picturehappy.ee/et/prints/

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *