Kalender sobib perfektselt kellelegi kingina – isal oleks kindlasti rõõm sellise kalendri üle. Samuti fotoraamat on tore meene – saaksid iga foto alla kirja panna tabav lause, et mälestus ehedam oleks.   Telli endale vastavas mõõdus kalender kas seinale või lauale. Kalendrivalik on suur, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal soodsamad!

Kas Sa juba oled kuulnud, et fototapeet on jälle moes? Miks mitte asetada oma kõige armsam pilt seina peale, et seda päevast päeva jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised teevad toa hubasemaks.  Kujunda ise enda jaoks kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne bakalaureuse töö köitmine on viimne, kuid vägagi tähtis samm töö protsessis. Soodsa hinna eest lõputöö köitmine vaid meie e-poes! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul kampaaniahinnaga. Kui aga Sul veel puudub enda visiitkaart siis täna on kõige parem võimalus kaardi tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, millele on prinditud foto. Lõuendile saab printida vabalt valitud foto. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks päris maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, kingikviitrid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *